Emlak sitesi scriptini ücretsiz dene

Emlak sitesi yaptırmaya karar verdiniz fakat denemeden almak istemiyorsunuz yada hazır emlak sitesi satın almak istiyorsunuz ama hosting veya sunucunuzla uyumlu olduğunu denemek istiyorsunuz, diğer emlak sitesi yapan firmaların aksine biz size dosyaları indirmenize imkan sunuyoruz. İndirdiğiniz dosyaları kendi sunucunuz da deneyip ondan sonra satın almaya karar verebilirsiniz.

Buradaki anlatımlar azda olsa hosting, sunucu ve veritabanı yönetimi işlemleri hakkında bilgi sahibi olan kullanıcılara hitap eder.

İndir

Emlak scripti nasıl kurulur?

İndirdiğiniz dosyaları nasıl yükleceğini ve nasıl kurulacağını aşağıdaki adımlardan takip edebilirsiniz.

1. adım: İndirdiğiniz dosyaları bilgisayarınızda herhangi biryere çıkartın, sıkıştırılmış dosyaları bulunduğu yere çıkartmak için dosyaya sağ tıklayın ve buraya çıkart seçeneğine basın.

2. adım: Ftp bağlantı programı ile host veya sunucunuza bağlanın, yüklemek istediğiniz klasöre bilgisayarınıza çıkarttığınız dosyaları yükleyin.

3. adım: Hostin panelinize girin veritabanı(MYSQL yönetimi) bölümünden boş veritabanı oluşturun, bu bölümde size verilen bilgiler veritabanı adı, veritabanı kullanıcısı ve veritabanı şifresidir.Bu gilgileri biryere not ediniz, kurulum aşamasında gerekli olacaktır.

4. adım: Sıra geldi emlak sitesi kurulum ekranına girmek, buradaki adres örnek için verilmiştir. http://www.haziremlaksiteleri.com adresine girdiğinizde otomatik sizi http://www.haziremlaksiteleri.com/setup/install.php adresine yönledirecektir. Sisteminiz yönlendirmeyi desteklemiyorsa alan adınızın sonuna /setup/install.php ekleyin ve kurulum ekranına ulaşın.

5. adım: Kurulum ekranın ilk adımı sistem uyumluluğu kontrolu ve dosya izinleridir. Zorunlu olması gereken Php 5.6 ve İoncube bileşenin yüklü olmasıdır. Tüm bölümler yeşil ise sisteminiz tam uyumlu demektir ve ileri butonuna tıklayarak devam ediniz.

6. adım: Kurulum ekranın ilk adımı sistem uyumluluğu kontrolu ve dosya izinleridir. Zorunlu olması gereken Php 5.6 ve İoncube bileşenin yüklü olmasıdır. Tüm bölümler yeşil ise sisteminiz tam uyumlu demektir ve ileri butonuna tıklayarak devam ediniz.

7. adım: Bu bölümde not ettiğiniz veritabanı bilgilerini girin gerekli alanları doldurun, son bir detay lisans anahtarı bölümüdür, 10 günlük deneme sürümü lisans anahtarı almak için 7/24 Online Destek panelinden lisans anahtarınızı isteyin, müşteri danışmanı alanadınıza göre lisans anahtarını size verecektir.Verilen lisans anahtarını ekledikten sonra kurulumu tamamlayabilirsiniz.Herşey yolunda ise emlak sitesi giriş sayfası açılacaktır.

8. adım: Sitenizin varsayılan kullanıcı bilgileri.
"Kullanıcı adı: admin Şifre: pass" Güvenlik için bu bilgileri admin yönetim panelinden değiştiriniz.

Emlak sitesi kurulumu
Emlak sitesi kurulumu 2

Neden egebilnet emlak sitesi?

Birbirinin aynısı emlak sitelerinden mi bıktınız, eski siteleri tekradan boyayıp son teknoloji diye satanlardan muzdaripsiniz. Böyle sorunlar yaşamamak için kendi tasarlayıp kodladığımız muhteşem özellikte egebilnet emlak sitesini kullanmanızı öneriyoruz.

Esnek tasarım

Esnek Tasarım

Emlak siteniz mobil cihazlar dahil tüm cihazlarda sorunsuz çalışır.

5 renk seçeneği

5 Farklı Renk

Emlak ofisinize ve firmanıza uygun renkleri sitenize uygulayabilirsiniz.

Emlak sitesi destek

%100 Müşteri Memnuniyeti

7/24 Online Destek, telefon ve eposta destek hizmeti.

Düşük fiyatlı emlak sitesi

Düşük Fiyat Politikası

Muhteşem özellikteki emlak sitenizi en uygun fiyata satın alın.

Extra güvenlik

Extra Güvenlik

Facebook, youtube gibi sitelerin tercihi PHP programlama dili.

Seo emlak sitesi

Süper Seo Altyapısı

Site açıklama, anahtar kelimeleri ile arama motorlar da üst sıralara çıkın.

Ücretsiz dene

Önce Dene Sonra Öde

Demo sitemizi deneyin veya dosyaları indirin kendi hostunuz da çalıştırın.

Kurumsal emlak sitesi

Kurumsal Destek

Güvenliğe önem veren emlak ofisleri kendi sunucularında sorunsuz kullanabilir.